مطابق اطلاعات منتشر شده توسط ویل آلرت (Whale Alert) که جابه جایی‌های ارزهای دیجیتال را گزارش می‌دهد، تعداد ۱۱,۲۷۵ واحد بیت کوین در شش ساعت گذشته جابه جا شده است. این مقدار با توجه با قیمت Btc معادل ۱۲۰ میلیون دلار بوده که مقدار قابل توجهی در بازار ارزهای دیجیتال است.

این تعداد بیت کوین بین چند کیف پول ناشناس و صرافی بایننس و OKEx و هیوبی جابه جا شده است. عموما این جابه جایی ها باعث ایجاد حساسیت در بازار شده و در چنین شرایطی بازار به حالت بی تصمیمی وارد می‌شود تا مشخص شود هدف این انتقال دارایی‌ها چیست. برخی از این جابه جایی‌ها از کیف پول های ناشنانس وارد صرافی‌ها شده و برخی دیگر از صرافی‌ها وارد کیف پول ها شده‌اند.

رفتار قیمت بیت کوین
اولین و بزرگترین رمزارز بازار ارزهای دیجیتال چند روزی است که در یک روند نزولی قرار گرفته است. قیمت بیت کوین با رسیدن به مقاومت روانی ۱۲,۰۰۰ دلار، با فشار فروش مواجه شد و با کاهش قیمت مواجه شد. سپس قیمت وارد روند نزولی خود شد. این کاهش قیمت بیت کوین در حالی اتفاق افتاد که حجم معاملات آتی بیت کوین در بورس کالای شیکاگو به ۱ میلیارد دلار رسیده بود. قیمت در گام اول تا ۱۱,۴۰۰ دلار کاهش یافت و پس از آن با کاهش ۴۰۰ دلاری، به قمیت ۱۱۰۰۰دلار رسید. در زمان نگارش این تحلیل، قیمت بیت کوین در محدوده ۱۰,۴۰۰ دلار داد و ستد می‌شود.