درباره ما

تارنما پیشرو آرا به عنوان یک شرکت سهامی در زمینه ارائه سیستم‌ها، نرم افزارها، سخت افزارها و خدمات تحت شبکه و اینترنت در ایران فعالیت می‌نماید.

درباره ما

درباره ما

تارنما پیشرو آرا به عنوان یک شرکت سهامی در زمینه ارائه سیستم‌ها، نرم افزارها، سخت افزارها و خدمات تحت شبکه و اینترنت در ایران فعالیت می‌نماید. حیطه اصلی فعالیت این شرکت فناوری اطلاعات بوده و تلاش می‌نماید تا حوزه فعالیت را در این موضوع گسترش دهد. سرمایه اصلی این شرکت از نیروی انسانی متخصص و متعهد است که با پشتیبانی شبانه روزی توانسته است با افتخار میزبان بسیاری از سازمان‌های دولتی، نیمه دولتی و شرکت‌های کوچک و بزرگ معتبر کشور باشد. خط مشی کیفیت و مشتری مداری برای این شرکت شامل موارد ذیل است:

  • ارتقاء فعالیت های سازمان در راستای کاهش شکایات و ارتقاء رضایتمندی مشتریان
  • بهبود مستمر در ارائه خدمات در راستای جلب رضایت مشتری
  • برتری در بازار طراحی وب سایت و اپلیکیشن موبایل
  • ارتقاء سطح آگاهی و آموزش پرسنل
  • برتری در بازار هاست و دامنه

به مشاوره نیاز دارید؟

خدمات ما در حوزه فناوری اطلاعات به صورت هدفمند، اختصاصی و بر مبنای نیاز شما راهکارهایی را ارائه می کند که شاید قبلا به ذهن شما نرسیده و یا اهمیت آن برای شما روشن نشده باشد.

دلایل برتری شرکت تارنما پیشرو آرا

پنل مدیریت قدرتمند حرفه ای پارسی

امکان بروز رسانی محتویات، تولید و مدیریت وب سایت از طریق پنل مدیریت با محیط کاملا پارسی و اختصاصی بدون دخالت هیچگونه CMD آماده.

رضایتمندی مطلوب مشتریان

ما با راه حل ها و خدمات به مشتریان کمک می کنیم حضور موفقی در دنیای مجازی و تجارت الکترونیک داشته و رضایت آن ها برای ما ارزشمند است.

طراحی و برنامه نوسی مدرن

طراحی پروژه براساس استاندارد های طراحی و رعایت نکات UX/UI برای ما امری مهم است. استفاده از آخرین و بروزترین متدد های برنامه نویسی در پروژه ها توانسته ایم خود را به عنوان برترینها در این عرصه معرفی کنیم.

پشتیبانی 24 ساعته آنلاین

ما همواره سعی کردیم نیاز های مشتریان مان را رفع کنیم، بنابراین وب سایتی تحت عنوان سامانه جامع مشتریان جهت درخواست و پیگیری سوالات، پرداخت فاکتور ها و غیره طراحی و توسعه داده ایم که سریع ترین پل ارتباطی بین ما و مشتریان باشد.

استفاده از زیرساخت های برتر

طراحی یک پروژه قدرتمند، نیازمند یک زیرساخت قدرتمند است. ما همواره در تلاش هستیم میزبان خوبی برای پروژه های شما مشتریان عزیز باشیم. استفاده از سرورهای قدرتمند ایران و خارج باعث شده است، امنیت، پایداری، سرعت و غیره را برای شما رقم بزند.

اخذ مجوزها از سامانهای مربوطه

فعالیت ما براساس چارچوب و موازین قانونی است. بدین منظور داشتن مجوز از جلمه نماد اعتماد الکترونیک از صنایع معدن و تجارت. شامد از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و وازرت فرهنگ و ارشاد اسلامی باعث شده است فعالیت های ما کاملا احراز و ملزم به رعایت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشد.

اعضای اصلی شرکت تارنما پیشرو آرا

ما یک تیم اشگفت انگیز با ایده های جهانی هستیم.

نظرات مشتریان ما

نظر شما دربارۀ پروژه ها و آموزش‌های تارنما پیشرو آرا

سئو و بهینه سازی

ما شرکت مواد شیمیایی و پلیمر داریم و چند مدتی بود که به دنبال طراحی سایت برای شرکت خود بودیم ، پس از مدتی جستجو در شهر اراک فهمیدیم که باید از طریق اینترنت اقدام کنیم که با شرکت تارنما پیشرو آرا آشنا شدیم . وبسایتی که این شرکت برای ما طراحی کرده است از هر لحاظی کامل و دقیقا مطابق با اصولی بود که ما خواسته بودیم. همچنین برای ما بسیار مهم بود که سایتمان در نتایج اول گوگل دیده شود ؛ از این رو سئو و بهینه سازی سایت را هم به شرکت تارنما پیشرو آرا سپردیم و کاملا از خدماتی که برای شرکت ما انجام داده ان

محمد حسنی
11 ماه پیش
طراحی سایت

شرکت ما دارای سایتی بود که بازدهی پایینی داشت.برای آپدیت کردن آن به تیم حرفه ای احتیاج داشتیم.پیشرو آرا تغییرات سایت و سئو سازی آن را برای ما انجام داد.تیم ما از این اعتماد به این شرکت حرفه راضی و نهایت سپاس را داریم.

احسان هاشمی
11 ماه پیش
پشتیبانی و خدمات دهی

انصافا سرویس دهی و پشتیبانی شرکت عالی و بی نظیره و مشتری همیشگی و ثابت تارنما پیشرو آرا خواهیم ماند.

امیر رضایی
11 ماه پیش