استخدام کارآموز

تارنما پیشرو آرا به عنوان یک شرکت سهامی در زمینه ارائه سیستم‌ها، نرم افزارها، سخت افزارها و خدمات تحت شبکه و اینترنت در ایران فعالیت می‌نماید.

استخدام کارآموز

تاریخ آخرین تغییرات: جمعه ۲۹ فروردین ماه ۱۳۹۹

به پیشرو آرا بپیوندید

شرکت تارنما پیشرو آرا به عنوان یکی از شرکت های فناوری اطلاعات کشور، کارآموز استخدام می نماید:
متفاضیان واجد شرایط رزومه كاری خود را در قالب فایل word یا pdf و به زبان فارسی به ايميل info@pishroara.com ارسال نمایند و در موضوع ایمیل حتما عنوان "کارآموزی در شرکت" را قید نمایند.

معرفی شرکت تارنما پیشرو آرا

تارنما پیشرو آرا به عنوان یک شرکت سهامی در زمینه ارائه سیستم‌ها، نرم افزارها، سخت افزارها و خدمات تحت شبکه و اینترنت در ایران فعالیت می‌نماید. حیطه اصلی فعالیت این شرکت فناوری اطلاعات بوده و تلاش می‌نماید تا حوزه فعالیت را در این موضوع گسترش دهد. سرمایه اصلی این شرکت از نیروی انسانی متخصص و متعهد است که با پشتیبانی شبانه روزی توانسته است با افتخار میزبان بسیاری از سازمان‌های دولتی، نیمه دولتی و شرکت‌های کوچک و بزرگ معتبر کشور باشد. خط مشی کیفیت و مشتری مداری برای این شرکت شامل موارد ذیل است:

  • بهبود مستمر در ارائه خدمات در راستای جلب رضایت مشتری
  • ارتقاء فعالیت های سازمان در راستای کاهش شکایات و ارتقاء رضایتمندی مشتریان
  • ارتقاء سطح آگاهی و آموزش پرسنل
  • برتری در بازار طراحی وب سایت و اپلیکیشن موبایل
  • برتری در بازار هاست و دامنه

شرکت تارنما پیشرو آرا در راستای نظام مدیریت شکایات مشتریان، ضمن تاکید بر راز داری اطلاعات مشتریان، به بررسی و رسیدگی به شکایات تاکید دارد.
فرهنگ کاری شرکت تارنما پیشرو آرا

تارنما پیشرو آرا یک خانواده بزرگ است، خانواده‌ای که در آن روابط افراد بر اساس اعتماد و همکاری متقابل تعریف شده است. فرهنگ سازمانی پیشرو آرا دوستانه است و همکاری و خلاقیت از سرمایه‌های با ارزش ما هستند.
ما همیشه باور داریم لازمه‌ی رسیدن به موفقیت‌های بزرگ، مواجهه با چالش‌های بزرگ است؛ به‌ همین‌ خاطر به‌ گرمی به استقبال چالش‌هایی می‌رویم که سایرین از روبرویی با آن گریزانند. ما هرلحظه به‌ دنبال ایده‌های نو و به‌ روز کردن اطلاعات، براساس استانداردهای روز دنیا هستیم. انرژی بالا، انگیزه و اشتیاق برای یادگیری از ویژگی‌های افراد تیم است.
ما معتقدیم که نتیجه‌ی رشد هریک از افراد سازمان، رشدِ مجموعه و سازمان است؛ به‌ همین دلیل، بخشی از زمان کاری ما مختص آموزش، گفت‌و‌‌گو، تحلیل و مشورت درمورد ایده‌های جدید و بررسی راهکارهای اجرایی برای رسیدن به هدف مشترکی‌ست که دلیل ما برای ادامه‌ی مسیر است.
ما از بودن و کارکردن در کنار هم لذت می‌بریم و باور داریم شادی و نشاط به تیم، انرژی مضاعف تزریق می‌کند. بزرگترین سرمایه‌ی خانواده‌ی تارنما پیشرو آرا تیمی جوان، پرنشاط و باانگیزه است که در تمام لحظه‌ها، پشت به پشت هم، باقدرت و انرژی برای ساختن آینده‌ای که آرزویش را دارند تلاش می‌کنند.

شرکت تارنما پیشرو آرا در راستای نظام مدیریت شکایات مشتریان، ضمن تاکید بر راز داری اطلاعات مشتریان، به بررسی و رسیدگی به شکایات تاکید دارد.

ما را در بهبود کیفیت مطالب یاری کنید!

بازدید کننده محترم، لطفا رضایتمندی خود را، جهت یاری رساندن و بهبود کیفیت مطالب به اطلاع ما برسانید.