شتابدهنده

شتابدهی به استارتاپ های نوآور و فناورانه با هدف حمایت و توسعه با خدماتی منحصربفرد در استان و کشور

شتاب دهنده ساختاری است که با هدف حمایت و توسعه نوآورانه کارآفرینی پایه گذاری شده است. شتابدهنده ها به کسب و کارهای نوپا و استارتاپ ها کمک می کنند تا رشد خود را سرعت بخشیده و زودتر به نتیجه دلخواه خود که بر اساس شاخص ها و بررسی های بازار به آن رسیده اند دست یابند.

Accelerator
شتابدهنده چیست

یک شتابدهنده خدماتی از جمله سرمایه اولیه، فضای کاری، امکانات مورد نیاز و تجهیزات، مشاوره و منتورینگ (مربی‌گری)، آموزش و سایر مواردی که یک استارتاپ نیاز دارد را در اختیار آن قرار می دهد و در قبال این خدمات به میزان مشخصی در سهام آن استارتاپ شریک می شود.
مدت زمان حضور در یک شتابدهنده به طور میانگین 6 ماه است و قبل از حضور استارتاپ ها در شتابدهنده ها، معمولا گزینش اولیه انجام می شود و استارتاپ هایی که توان انجام کار از دید داوران داشته باشند پذیرش می شوند.

کاربر شتابدهنده ارائه خدمات زیر است:

• کمک به کاهش مدت زمان روند راه اندازی و توسعه کسب و کار و استارتاپ.
• کمک به بهبود کیفیت محصولات و خدمات و ایجاد پایداری مالی کسب و کار جدید.
• ارائه آموزش های لازم به موسسین کسب و کارهای نوپا در راستای توسعه محصول.
• مشارکت در فرآیند راه اندازی کسب و کار برای مدت محدود (حداکثر 6 ماه).
• مربیگری یا مشاوره توسط کارآفرینان برجسته و با تجربه به صاحبان کسب و کارهای نوپا.

به مشاوره نیاز دارید؟

خدمات ما در حوزه فناوری اطلاعات به صورت هدفمند، اختصاصی و بر مبنای نیاز شما راهکارهایی را ارائه می کند که شاید قبلا به ذهن شما نرسیده و یا اهمیت آن برای شما روشن نشده باشد.

نظرات مشتریان ما

نظر شما دربارۀ پروژه ها و آموزش‌های تارنما پیشرو آرا

طراحی سایت

ما دفتر مشاوره املاک داریم و چند مدتی بود که به دنبال طراحی سایت برای شرکت خود بودیم وبسایتی که این شرکت برای ما طراحی کرده است از هر لحاظی کامل و دقیقا مطابق با اصولی بود که ما خواسته بودیم اما اندکی زمان بر بود.

عباس رستمی
8 ماه پیش
رضایتمندی خدمات

من به تازگی از خدمات طراحی سایت تارنما پیشرو آرا استفاده میکنم و بسیار راضی هستم. با آرزوی توفیقات روز افزون برای این تیم

مهدی کاوه
7 ماه پیش
رضایتمندی از خدمات

واقعا در مواقعی که به مشکل بر می خورم، خیالم راحته چون می دونم پشتیانی قوی شما حتما راه حلی براش داره. واقعا خوشحالم که با تیم شما آشنا شدم.

زهرا فرهمند
7 ماه پیش