دیجیتال مارکتینگ

مشاوره، پلن و اجرای خدمات بازاریابی آنلاین و دیجیتال مارکتینگ با تکیه بر آخرین دستاوردهای گوگل و شبکه های اجتماعی.

کالا، محصولات و خدمات شما در فضای مجازی به خودی خود فروش نمی روند بلکه باید به طور حرفه ای و با استراتژی های قوی بازاریابی شده و به شکلی قابل قبول در اختیار مخاطبان قرار گیرد.

SEO, E-mail Marketing, Social Media
دیجیتال مارکتینگ

این روزها اگر به اطراف خود نگاه کنیم بعید است فردی را در حال استفاده از اینترنت و فضای دیجیتال نبینیم. وب سایت ها، اپلیکیشن ها و شبکه های اجتماعی کاملا در زندگی مردم ایران رسوخ کرده اند و دیگر دنیای بدون اینترنت را حتی نمی توان تصور کرد! البته این گستردگی استفاده از اینترنت و ابزارهای دیجیتال از نگاه بیزینس و برای مدیران کسب و کارها یک فرصت بی نظیر است.
چرا که دسترسی به مخاطبان هدف کسب و کارها و مصرف کنندگان محصولات و خدمات هیچ وقت به این آسانی نبوده است! گره خوردن زندگی مردم با فضای دیجیتال موجب پیدایش مفهوم جدید و جذابی در بازاریابی به نام “دیجیتال مارکتینگ” شد که در این مقاله قصد داریم به شکل کامل شما را با آن آشنا کرده و مراحل یادگیری و به کارگرفتن آن در کسب و کار را به شما بیاموزیم. پس تا انتهای این مقاله کم نظیر با ما همراه باشید.
دیجیتال مارکتینگ به هرگونه‌ای از بازاریابی محصولات و خدمات می ‌گویند که از طریق دستگاه‌ های الکترونیکی انجام می‌ شود.

بهینه سازی وب (سئو)

یکی از ابزارهای بازاریابی اینترنتی، موتور های جستجو (Search Engine Optimization) می باشد. سئو می تواند فروش شما را چندین برابر کند و به کسب و کار شما رونق بخشد.
لازمه رونق هر کسب و کاری پس از انجام پروژه طراحی وب سایت پیدا شدن و دیده شدن توسط مخاطبان و افزایش بازدید سایت است. از آنجا که عمده کاربران از موتورهای جستجو گوگل برای یافتن سایت مد نظر خود استفاده می کنند، مهمترین وسیله ارگانیک برای جلب بازدید کننده بهبود سئو سایت برای افزایش رتبه و بازدید وب سایت و بالا آمدن در صفحه اول نتایج جستجو گوگل است.

شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی نه تنها در فروش شما تاثیر بسزایی خواهند داشت، بلکه نام و برند کسب و کار شما را در دهانها خواهند انداخت و موجب رونق آن خواهند شد.

ایمیل مارکتینگ

برای ارتباط بهتر، قوی تر و مستقیم با مشتریان و مخاطبان کسب و کار خود، یکی از بهترین ابزارها، ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی تخصصی است.

تحلیل آمار وب سایت

امروزه سایت ها همگی آمار و ارقام خود را به رخ یکدیگر می کشند اما آیا می دانید که همین آمار و ارقام در صورتیکه تحلیل شوند، می توانند به توسعه کسب و کار شما کمک کنند؟

تأمین محتوا

محتوای یک وب سایت از طراحی گرافیکی و ظاهر آن وب سایت مهم تر است. اینکه چه محتوایی را با چه ترتیبی به مخاطبان خود تحویل می دهید می تواند یک چالش باشد.

مدیریت شهرت آنلاین

کسب و کار شما در فضای مجازی می تواند بسیار معروف باشد اما این معروفیت از چه راهی کسب شده است؟ ما در تارنما پیشرو آرا مشاوره مدیریت شهرت و اعتبار آنلاین را می دهیم.

استراتژی کسب و کار خود را انتخاب کنید

شما می توانید روی خدمات مشاوره ای تارنما حساب کنید، ما می توانیم با توجه به بودجه و اهداف سازمان شما، نزدیک ترین مسیر را برای تجارت برخط شما تدوین نماییم.

سئو سازی وب سایت
website search engine optimization
تبلیغات در گوگل
google ad words
بازاریابی شبکه های اجتماعی
social media
ایمیل تبلیغاتی انبوه
e mail marketing

به مشاوره نیاز دارید؟

خدمات ما در حوزه فناوری اطلاعات به صورت هدفمند، اختصاصی و بر مبنای نیاز شما راهکارهایی را ارائه می کند که شاید قبلا به ذهن شما نرسیده و یا اهمیت آن برای شما روشن نشده باشد.

نظرات مشتریان ما

نظر شما دربارۀ پروژه ها و آموزش‌های تارنما پیشرو آرا

طراحی سایت

ما دفتر مشاوره املاک داریم و چند مدتی بود که به دنبال طراحی سایت برای شرکت خود بودیم وبسایتی که این شرکت برای ما طراحی کرده است از هر لحاظی کامل و دقیقا مطابق با اصولی بود که ما خواسته بودیم اما اندکی زمان بر بود.

عباس رستمی
11 ماه پیش
قالب و پشتیبانی

با سلام خدمت شما طراح قالب واقعا از قالب و پشتیبانی عالی شما کمال تشکر را دارم.

پوریا گرجی
11 ماه پیش
پشتیبانی و خدمات دهی

انصافا سرویس دهی و پشتیبانی شرکت عالی و بی نظیره و مشتری همیشگی و ثابت تارنما پیشرو آرا خواهیم ماند.

امیر رضایی
11 ماه پیش