طبق بیانات مسئولین این شرکت، پروژه جدید آن‌ها ابتدا در آمریکای شمالی و در دفاتر و سایت‌های تولیدی ال ‌جی در آن منطقه تا پایان سال ۲۰۲۱ از انرژی تجدید پذیر بهره خواهند برد.

کمپانی ال‌ جی همچنین اضافه کرده که تاسیسات تولیدی آن‌ها در خارج از کره جنوبی و در سایر کشور ها نیز تا سال ۲۰۲۵، ۵۰ درصد برق مورد نیاز خود را توسط انرژی تجدیدپذیر تامین خواهند کرد.

ال‌جی قصد دارد تا سال ۲۰۵۰ به مقدار استفاده ۱۰۰ درصدی از انرژی تجدید پذیر، آن هم برای تمام تاسیسات خود برسد.

این کمپانی قصد دارند روی تمام ساختمان ‌های خود در سراسر دنیا صفحات خورشیدی نصب کنند و حتی از قراردادهای تضمینی خرید برق استفاده کنند که به دیگر شرکت‌ها این امکان را میدهد تا به صورت مستقیم برق را از تامین ‌کنندگان ال جی خریداری کنند.

از دیگر اقدامات جالب توجه ال جی الکترونیکس میتوان به ین موضوع اشاره کرد که حدود دو سال پیش، ال ‌جی متعهد شد که تا سال ۲۰۳۰ شرکتی کربن خنثی شود.

 این اقدام منجر به کاهش انتشار کربن در مرحله تولید مییشود.

به عنوان بخشی از این برنامه، ال‌ جی در آخرین گزارش خود اعلام کرد که در تلاش است تا نرخ بازیافت زباله در سایت‌ های تولید خود را به ۹۵ درصد برساند و تا سال ۲۰۳۰ به استفاده از خودروهای الکتریکی یا هیدروژنی برای کسب و کار دست پیدا کند که این خود نشان دهنده فعالیت های مفید ال جی در محیط زیست است.