از چه سایت هایی برای گرفتن بک لینک رایگان استفاده کنم؟
در این مقاله و در لیستی که در زیر برای شما آماده کرده ایم سعی کردیم که بهترین و با کیفیت ترین سایت هایی که شما می توانید از آن ها برای گرفتن بک لینک رایگان استفاده کنید به شما معرفی کنیم.

1. گرفتن بک لینک رایگان از سایت ایرانی ویرگول
یکی از بهترین سایت هایی که در زمینه لینک بیلدینگ و لینک سازی می توانید ازش استفاده کنید سایت ایرانی و رایگان ویرگول می باشد. این سایت بستری را فراهم کرده است که هر کسی بتواند در آن مطالب مورد نظر خود را به اشتراک بگذارد و شما می توانید از این امکان استفاده کنید تا مطالب سایت خود را به اشتراک بگذارید و از آن بک لینک بگیرید.

نحوه گرفتن بک لینک از سایت ویرگول:
برای گرفتن بک لینک رایگان از سایت ویرگول ، فقط کافی است که در این سایت عضو شوید و از پنل کاربری خود بر روی “ارسال نوشته جدید” کلیک کنید و سپس یه مطلبی را به اشتراک بگذارید و درآن به سایت خود لینک بدید.

"البته باید حواستان باشد که در لینک دادن به سایت خود زیاده روی نکنید، چون ممکن است که اکانت شما مسدود شود."

2. گرفتن بک لینک از سایت Tumblr
سایت Tumblr با رنک الکسای 67، از معتبرترین سایت های خارجی هست که ازش می توانید برای لینک بیلدینگ استفاده کنید. نکته جالب که شما می توانید با ساخت یه بلاگ از این سایت بک لینک فالو بگیرید!

نحوه گرفتن بک لینک از سایت Tumblr:
برای ساخت بک لینک در سایت Tumblr باید پس از ثبت نام در این سایت و با کلیک روی آیکون پروفایل خودتان در سمت چپ، بر روی New کلیک کنید و سپس با ساخت یه بلاگ جدید در آن بلاگ مطلبی رو به اشتراک بگذارید و لینک سایت خود را هم در آن قرار بدید.

3. گرفتن بک لینک رایگان از سایت Mozilla
سایت مرورگر موزیلا یکی از سایت هایی است که خیلی ها از آن برای لینک سازی استفاده نمی کنند ولی گرفتن لینک از موزیلا خیلی ساده است و البته دامین اتوریتی بالایی هم دارد و بسیار با ارزش است.

نحوه گرفتن بک لینک از سایت موزیلا:
فقط کافیه که در این سایت ثبت نام کنید و بعد از تایید ایمیل وارد تنظیمات حساب کاربری خود شوید و از آنجا اطلاعات خود را وارد کنید و لینک سایت خود را هم قرار دهید.

4. گرفتن بک لینک رایگان از سایت Photobucket
Photobucket یه سایت آپلود رایگان تصویر می باشد که با داشتن رنک الکسای 3400 می تواند بک لینک های با کیفیتی را به سایت شما بدهد.

نحوه گرفتن بک لینک رایگان از سایت Photobucket:
برای این کار باید ابتدا در سایت یک حساب کاربری بسازید و سپس می توانید با اشتراک گذاشتن عکس و یا فیلم های کوتاه، لینک سایت خود را هم به عنوان Description و یا توضیحات درآن قرار دهید.

5. لینک بیلدینگ رایگان با سایت SoMuch
این سایت نسبت به سایت های دیگه کیفیت پایین تری دارد ولی یه سایت دایرکتوری آنلاین با طبقه بندی های مختلف است که به راحتی می توانید توش لینک سازی و لینک بیلدینگ رایگان انجام دهید.

نحوه لینک بیلدینگ با سایت SoMuch:
پس از وارد شدن به این سایت از منوی بالای آن بر روی Submit Link کلیک کنید و با وارد کردن مشخصات سایت خود، بر روی Submit کلیک کنید. پس از این مرحله ایمیل تایید برای شما ارسال می شود که باید آن را Verify کنید.

6. بک لینک از سایت ایرانی نوپاهاب

این سایت ایرانی که با هدف حمایت از استارت آپ های ایرانی و ایجاد رابطه موثر بین استارتاپ ها و سرمایه گذاران تاسیس شده دارد، مکان مناسبی است که هم بتوانید از آن بک لینک رایگان بگیرید و هم اینکه با ارائه وبسایت خود سرمایه گذار هم جذب کنید.

نحوه ساخت بک لینک رایگان در سایت نوپاهاب:
کار با این سایت بسیار راحت می باشد و کافییست در صفحه اصلی این سایت بر روی ثبت استارت آپ کلیک کنید و پس از ثبت نام در این سایت، اطلاعات استارتاپ و وبسایت خود را وارد کنید.