دنیای  (SEO) در چند سال گذشته دستخوش تغییرات بزرگی شده است - بزرگترین مورد در قالب فشار بیشتر گوگل به سمت تجربه کاربری است. سخته که تصور کنید که فقط 10 سال پیش ، سئو رشته ای بود که توسط بازاریابان کلاه سیاه اداره می شد و هدف اصلی آنها افزایش رتبه بندی و ایجاد ترافیک بود. زیبا نبود و گوگل آن را دوست نداشت.

امروز ، "راز" سئو به هیچ وجه مخفی نیست. این عقل سلیم است. مارک هایی که رتبه بالایی در موتورهای جستجو دارند محتوای عالی دارند ، هدف جستجوی مخاطبان خود را نشان می دهند و زمانی را برای بهینه سازی سایت های خود از نظر فناوری اختصاص می دهند. در اینجا 9 "راز" SEO وجود دارد که نام تجاری شما را به سمت عالی سوق می دهد.

1- از تصور بیش از حد آن دست بردارید

بزرگترین چالش با SEO این است که سرزمین مبهمی است - اما نباید اجازه دهید عدم اطمینان بهترین نتیجه را از شما بگیرد. بدانید که تقریباً هر بازاریاب دقیقاً همان جایی است که اکنون در آن هستید. همه در تلاشند تا "اسرار پنهان" SEO را با جهت گیری کمی درک کنند. بهترین کار این است که ذهن خود را از پیچیدگی ها دور نگه دارید و در عوض ، بر ارائه بهترین تجربه کاربر ممکن تمرکز کنید.

 2- مطالب را تازه نگه دارید

وقتی افراد تحقیق می کنند ، اطلاعات دقیق و به روز می خواهند. به همین دلیل مهم است که مطالب را به روز کنید. اخیراً به یک فاکتور مهم رتبه بندی در الگوریتم جستجوی Google تبدیل می شود و دلیل خوبی برای آن وجود دارد - مخاطبان شما نمی خواهند وقت خود را برای خواندن مطالب تاریخ گذشته یا قدیمی از دست بدهند.

3- قابلیت استفاده را در اولویت قرار دهید

فناوری بخش مهمی از معادله تجربه کاربر است. علاوه بر ارائه مطالب مفید و آموزنده به مخاطبان ، می خواهید از مرور آسان وب سایت شما لذت ببرید. اطمینان حاصل کنید که وب سایت خود را به صورت موبایل دوستانه بهینه کرده و از بارگذاری سریع آن اطمینان حاصل کنید.

همین اواخر ، گوگل اعلام کرد که بیش از نیمی از جستجوهای ایالات متحده در حال حاضر از طریق دستگاه های تلفن همراه انجام می شود. این آمار ، همراه با به روزرسانی اخیر الگوریتم "Mobilegeddon" ، سیگنال های قوی را نشان می دهد که تأکید بیشتری بر روی وب سایت های تلفن همراه مشاغل در سال های آینده بیشتر است.

شما می توانید از WebSite Auditor برای شناسایی نقص فنی احتمالی و جستجوی سایت خود به صورت ثابت استفاده کنید.

4- ایجاد پیوندها

"ایجاد لینک" اصطلاحی است که متخصصان سئو از SEO برای توصیف روند ایجاد اعتبار استفاده می کنند. ایده ساده است: افراد وقتی برند شما را به عنوان منبع اقتدار درک می کنند به وب سایت شما لینک می دهند. با این حال ، اغلب ، متخصصان سئو عبارت "ایجاد لینک" را بسیار مهم میدانند.

پیوندها کلیدی برای رتبه بندی خوب در Google هستند .

سعی کنید از SEO SpyGlass استفاده کنید تا ببینید چه کسی به وب سایت شما لینک می دهد - و الگوهای بالقوه را شناسایی کنید.

5- عنوان های طولانی  را در اولویت قرار دهید

تجربه موتور جستجو به طور فزاینده ای شخصی می شوند. به همین دلیل تمرکز کسب و کارها روی کلمات کلیدی طولانی مدت و مبتنی بر مکان مهم است - به طوری که مخاطبان بتوانند شرکت شما را بر اساس ارزش و خدماتی که شما ارائه می دهید پیدا کنند.

رتبه بندی بالا برای یک عبارت جستجوی مبهم مانند "پزشک سانفرانسیسکو" ممکن است تقویت کننده نفس باشد ، اما شما را در رقابت مستقیم با تمام پزشکان در سانفرانسیسکو قرار می دهد ، صرف نظر از حوزه عمل آنها. یک رتبه برتر برای یک اصطلاح خاص تر ، مانند "جراح ارتوپدی سانفرانسیسکو" منجر به صلاحیت بسیار بیشتری می شود.

6- از کلمات کلیدی مناسب در مکان های مناسب استفاده کنید

با یک رویکرد ساختاری مشخص شوید. تمرکز روی کلمه کلیدی مناسب کافی نیست - شما باید اطمینان حاصل کنید که اطلاعات "درست" را به صورت ساختاری به Google منتقل می کنید.

به منظور بهبود رتبه بندی کلمات کلیدی طولانی ، مطمئن شوید که آنها در نسخه اصلی صفحه و عناوین صفحه وجود دارند. اگر ساختار وب سایت شما چنین اجازه ای را نمی دهد ، یک وبلاگ یا خبرخوان به سایت خود ضمیمه کنید و محتوا را در اطراف این عناوین ایجاد کنید ، با کلمات کلیدی در عناوین کپی کنید.

یک مکان خوب برای شروع Rank Tracker است ، که می تواند اطمینان حاصل کند که محتوای شما برای کلمات کلیدی خاص کاملاً بهینه شده است.

7- تحقیقات کلمات کلیدی را با تحقیقات مشتری جایگزین کنید

افراد در صورت داشتن سوال به موتورهای جستجو روی می آورند. وقتی آنها به وب سایت شما رسیدند ، احتمالاً بدنبال پاسخ فوری هستند.

نام تجاری خود را به عنوان ناشر و منبع اطلاعات با کیفیت بالا در نظر بگیرید. هنگامی که محتوای مفید و آموزنده ای مانند پست های وبلاگ ، مقالات نحوه ساخت و تحقیق تولید می کنید ، در برابر جستجوگران قرار خواهید گرفت و اعتماد آنها را جلب خواهید کرد.

8- جزئیات کوچک را نادیده نگیرید

اغلب ، بازاریابان روی بهینه سازی عناصری که از عوامل مستقیم رتبه بندی SEO هستند ، تمرکز خواهند کرد. با این وجود ، آنها از جزئیات بسیار مهم - توصیفات متا - غافل می شوند.

به عنوان مثال ، توضیحات متای شما پیش نمایش وب سایت شما را ارائه می دهد. این شانس برند شما است که در صفحات نتایج موتور جستجو جدا از رقبا باشید و کلیک های وب سایت خود را تشویق کنید. یک توضیحات متا به خوبی توسعه یافته ، در چند خط کوتاه از متن ، بازدید بیشتری را به وب سایت شما هدایت می کند.

9 - با ایجاد یک فرهنگ لغت ، منبع خرید باشید

یکی از کارآمدترین روشهای رتبه بندی برای یک اصطلاح ، ایجاد صفحه "فرهنگ لغت" با تعاریف عینی و دقیق است. به جای "پر کردن کلمات کلیدی" ، مهم این است که بازاریابان وقت بگذارند و محتوایی ایجاد کنند که به مخاطبان هدف خود کمک کند یاد بگیرند.

این صفحات معمولاً به تنهایی در موتورهای جستجو رتبه بالایی دارند ، زیرا به طور طبیعی دارای کلمات کلیدی متراکم هستند و معمولاً برای افرادی که این عبارات را جستجو می کنند بسیار مفید است. آنها تمایل دارند مارک ها را به عنوان منابع اطلاعاتی معتبر قرار دهند و بک لینک ایجاد کنند.

شما می توانید از این ابزار تحقیق کلمات کلیدی برای شناسایی اصطلاحات بالقوه فرهنگ لغت و فرصت های کم ظرفیت استفاده کنید.

 

نتیجه نهایی:

راز موفقیت در جستجوگرها به هیچ وجه مخفی نیست. فقط بر روی تأمین نیازهای مخاطب خود و پاسخ دادن به سوالات او به روشی دقیق و همدلانه تمرکز کنید. مشتریان خود را متمرکز کنید و اقدامات لجستیکی مناسب را انجام دهید تا مطمئن شوید موتورهای جستجو می توانند محتوای شما را پیدا کنند. با فرصت های طولانی دنباله روی "جاده کم سفر" تمرکز کنید .