امروزه یک از مهم ترین معضل ها در کشور ما نرخ بالای بیکاری جوانان است. چند دهه ی قبل افراد جویای کار برای یافتن کار مورد نظر خود به صفحات روزنامه نیازمندی مراجعه میکردند اما پس از گسترش علم و فناوری افراد از طریق وب استارت ها وارد عرصه ی کار میشوند که یکی از موفقترین این پلتفرم ها استارت آپ جاب ویژن است.

جاب ویژن یکی از موفقترین استارت آپ ها در زمینه استخدام و کاریابی می باشد که دارای تمام امکانت مرسوم یک وبسایت آگهی استخدام است و در قالب رابط بین کارفرمایان و کار جویان فعالیت می کند و بسیاری از کاربران آن را با نمایشگاه های کاری که برگزار میکند می شناسند.

امکانات جاب‌ویژن

  • رزومه ساز دوزبانه و استاندارد
  • هوشمندترین سیستم پیشنهاد و اطلاع‌رسانی
  • امکان معرفی کامل خود به کارفرما
  • تست‌های خودشناسی
  • ارتقای توانمندی‌ها به کمک پیشنهاد دوره‌های آموزشی و همکاری با معتبرترین سازمان ها

سیستم هوشمند انطباق جاب‌ویژن

یکی از ویژگی های مهم این وب سایت سیستم هوشمند انطباق است که به وسیله ی آن کابر می نواند باتوجه به رزومه ی خود منطبق ترین فرصت شغلی خود را پیدا کند و بدین ترتیب شانس دعوت به مصاحبه واستخدام خود را در مرتبط ترین شغل به ررومه ی خور را افزایش دهد.

یکی از امکانات ویژه ایی که در سایت کاریابی جاب ویژن می باشد، پیشنهاد منطبق‌‌‌ترین فرصت‌های شغلی با توجه به رزومه و سوابق کاری کاربران می باشد. کاربر قبل از ارسال آن، به کمک سیستم هوشمند انطباق می‌توانند از میزان انطباق رزومه با هر موقعیت شغلی مطلع شوند و بعد برای آن شغل، درخواست بدهند. به این ترتیب، با ارسال رزومه برای مرتبط‌ترین موقعیت‌های شغلی، شانس دعوت به مصاحبه و استخدام خود را افزایش خواهند داد.