یک کیس شارژ بی‌سیم هدفون در بدنه‌ی آن قرار دارد. اما جالبه که بدانید این اولین باری نیست که چنین ایده‌ای برای گوشی عملی می‌شود اما HMD اولین شرکت بزرگی است که از چنین ایده‌ای استفاده می‌کند.

پنل جلویی این گوشی مانند دیگر فیچرفون‌ها (گوشی‌های ساده) ساده و نوستالژی است. مثلا می‌توانیم به نمایشگر ۲.۴ اینجی آن و یا دکمه‌های T9 اشاره کنیم. اما در پنل پشتی شما یک طراحی جذاب کیس شارژ هدفون بی‌سیم را مشاهده می کنید که این هدفون هم همراه با این گوشی ارائه می‌شود. خبر خوب این است که  این گوشی با قیمت ۶۹ یورو تا اواخر ماه جاری میلادی راهی بازار کشورهای مختلف می‌شود.

در دل نوکیا ۵۷۱۰ XpressAudio یک باتری ۱۴۵۰ میلی‌آمپر ساعتی نبض میزند که می‌تواند تا ۶ ساعت انرژی لازم برای مکالمه و تا ۲۰ روز دوام باتری در حالت استندبای ارائه دهد. همچنین هدفون بی‌سیم قرار گرفته درون آن هم در صورت پخش موسیقی تا ۴ ساعت دوام می‌آورد.

HMD در کنار این محصول زیبا از دو گوشی نوکیا‌ ۸۲۱۰ (مبتنی بر گوشی کلاسیک نوکیا ۸۲۱۰ عرضه شده در سال ۱۹۹۹) و یک گوشی تاشوی معمولی به نام نوکیا ۲۶۶۰ هم رونمایی کرده است. کاربران برای خرید ۸۲۱۰ و ۲۶۶۰ به ترتیب باید ۵۹ و ۶۹ یورو بپردازند. و در آخر باید به معرفی تبلت ۸ اینچی نوکیا T10 هم اشاره کرد؛ این تبلت که مدل وای‌فای ۳/۳۲ گیگابایتی آن با قیمت ۱۵۹ یورو در بازار به فروش می رسد.