طراحی سایت در دنیای امروز به یک نیاز اولیه برای ورود به بازار اینترنتی تبدیل شده است و در این میان هم افراد زیادی در این زمینه فعالیت می کنند. طراحی سایت برای هر گونه کسب و کاری لازم است و هیچ گونه محدودیتی ندارد. طراحی سایت خبری، فروشگاهی، شرکتی، شخصی، عکاسی، وردپرس و جوملا، تبلیغاتی و آگهی، علمی و آموزشی و … جزو مواردی هستند که می توانند در این محدوده قرار گیرند.

امروزه داشتن یک سایت خوب یک نعمت بسیار بزرگ به حساب می آید چرا که با تغییر سبک زندگی مردم، بازار سنتی رونق خود را از دست داده است و این سایت ها و شرکت های بزرگ اینترنتی هستند که بازار را در درست گرفته اند. با داشتن یک سایت خوب، یک کسب و کار می تواند متحول شود و به درآمد و سود آوری بسیار بالایی دست یابد. با گرین وب همراه باشید.

دانش برنامه نویسی وردپرس عالی
فعالیت مداوم و پروژه های بسیار زیادی که این افراد طی سال های گذشته انجام داده اند، به علاوه دانش بالا و توانایی بسیار زیادی که دارند باعث شده است تا به تبحر و سرعت بسیار زیادی در کد نویسی رسیده باشند و پروژه های سنگین و بزرگ را بتوانند در تایمی به مراتب کمتر از زمان معمول تحویل مشتری دهند.

خلاقیت در طراحی و نوآوری در قالب WordPress
از آن جایی که اغلب کسانی که در حوزه وب در شهر مشهد فعالیت می کنند، در استارتاپ های مختلف فعالیت کرده اند و کار تیمی و هم اندیشی را با افراد دیگر تجربه کرده اند و به علاوه سن کمی هم دارند، از بسیار ذهن و خلاق و ایده پردازی بهره می برند و همین امر هم باعث شده تا در رقابت با سایر رقبا در شهر هایی مانند اصفهان و تهران، بسیار موفق تر باشند.

طراحی سایت ارزان وردپرسی با وجود کیفیت عالی
هزینه و قیمتی که توسط طراحان و شرکت های مشهدی به مشتریان ارائه می شود دقیقا بر اساس آن چیزی است که برای مشتری طراحی می شود و هیچگونه هزینه اضافه تری گرفته نمی شود. به همین دلیل قیمت طراحی سایت در مشهد بسیار ارزان تر و واقعی تر از سایر شهر ها ایران می باشد.

طراحی سایت با وردپرس
وردپرس یکی از بهترین سیستم های مدیریت سایت یا CMS به حساب می آید که به دلیل این که متن باز می باشد و کاربران فعال بسیار زیادی دارد، پیوسته به دلیل این ویژگی ها، در حال پیشرفت و بهبود توسط افراد زیادی می باشد. در کنار وردپرس سیستم های دیگری نظیر جوملا و دروپال نیز فعال هستند، اما قدرت و توانایی های وردپرس را ندارند و به همین دلیل زیاد فراگیر نشده اند.

قابلیت های بسیار زیاد وردپرس مانند هسته قدرتمند، به روز رسانی مستمر، رعایت استاندارد های سئو، پنل مدیریت ساده و قابل فهم، وجود قالب ها و افزونه های بسیار زیاد باعث شده است تا این CMS بسیار رشد داشته باشد و محبوبیت پیدا کند.

پیاده سازی و تطابق با php و MySQL
در حال حاظر زبان برنامه نویسی پی اچ پی جزو محبوب ترین زبان های برنامه نویسی به حساب می آید و بسیاری از سایت ها هسته سایت های خود را با آن پیاده سازی می کند. از آن جایی که هسته وردپرس با php نوشته شده است بسیار با این زبان تطابق دارد و انعطاف پذیری زیاد و قابلیت ارتقا و پیشرفت بسیار بالایی دارد.

به علاوه هر کدنویسی که به خواهد هر قابلیتی را به سایتی اضافه کند به راحتی آن را می تواند طراحی و کد نویسی کند و در قالب یک افزونه وردپرس آن را به سایت اضافه کند. همچنین افزونه های بسیار زیادی که وجود دارد را به صورت کاملا رایگان می توانیم از آن ها بهره ببریم و قابلیت های مختلفی را به سایتمان اضافه کنیم و آن را بهتر و قدرتمند تر کنیم.

رعایت اصول سئو در قالب وردپرس
شاید بتوان گفت که بهترین ویژگی وردپرس طراحی آن باشد که بسیار با استاندارد های سئو هماهنگ است و تجربه هم این را ثابت کرده است که سایت هایی که با وردپرس طراحی شده اند نسبت به سایر سایت ها رشد بسیار سریع تری در نتایج گوگل دارند.

هلدینگ گرین وب مجموعه ای حرفه ای و با تجربه در زمینه طراحی سایت این اطمینان را به شما می دهد تا سایت شما به گونه ای طراحی خواهد شد که در آن اصول برنامه نویسی، استاندارد های سئو و استراتژی های محتوا رعایت می شود و سایتی تحویل خواهید گرفت که در کنار بهینه بودن از لحاظ سرعت هم هیچگونه مشکلی نخواهد داشت.