طراحی اپلیکیشن موبایل

با طراحی اپلیکیشن موبایل می توانید این فرصت را داشته باشید که ارتباط و دسترسی بیشتری با مشتریان خود خواهید داشت.


اگر کسب و کارتان پتانسیل لازم را داشته باشد، شما هم می‌توانید با طراحی اپلیکیشن قدرتمند، کاربردی و زیبا، یک پل ارتباطی مناسب با مشتری‌ها داشته باشید. تیم طراحی اپلیکیشن تارنما پیشرو آرا، با مهارت و تجربه طولانی‌مدت خود آماده است تا در زمینه طراحی اپلیکیشن اندروید و ios با شما همراه باشد.

این اطمینان را می توانید داشته باشید که مجموعه پیشرو آرا متنوع ترین امکانات و همینطور مناسب ترین قیمت طراحی اپلیکیشن
را به شما ارائه خواهد کرد. با ما همراه باشید.


مشاوره اختصاصی تیم تارنما پیشرو آرا

پیشنهاد میکنم قبل از شروع هرکاری،حتما درخواست یک مشاوره اختصاصی دهید. پروژه های طراحی اپلیکیشن
مثل طراحی سایت یا فروشگاه اینترنتی نیست و عموما فضاهای پیچیده تر و پرهزینه ای دارند، به همین دلیل شما به مشاوره نیاز دارید. شرکت طراحی سایت تارنما پیشرو آرا ،تیمی درجه یک و حرفه ای از مشاوران فنی و اختصاصی را ایجاد کرده است که پاسخگوی نیازهای شما باشد. کافی است تنها شماره تلفن خود را وارد کنید تا مشاوران تارنما پیشرو آرا با شما تماس برقرار نمایند.

چرا به طراحی اپلیکیشن موبایل نیاز داریم ؟

چرا اپلیکیشن؟! شما در طول روز چند بار از اپلیکیشن ها استفاده می کنید؟! استفاده از اپلیکیشن فروشگاهی برای رفع نیاز های اساسی و مهم زندگیتون! استفاده از اپلیکیشن مشابه اسنپ یا تپسی
برای حمل و نقل! استفاده از اپلیکیشن مشابه دیوار یا شیپور برای خرید و فروش!


درواقع امروزه با وجود پیشرفت روزافزون تکنولوژی و دنیای اینترنت کمتر کسی رو می بینید که تمایل به خریدهای حضوری داشته باشد. موبایل های هوشمند بسیاری از این کارها را آسان کرده اند و به دنبال آن در فضای کسب و کار تغییرات بزرگی ایجاد شده است.

امروزه برای هر کسب و کاری وجود یک وب سایت معتبر و حرفه ای الزامیست و اهمیت ایجاد اپلیکیشن در چندسال آینده نیز به همین اندازه خواهد شد. امروزه همه کسب و کارهایی که خدمات و یا کالایی را ارائه میدهند، با طراحی اپلیکیشن حرفه ای باعث رونق چندین برابری فضای کاری خود خواهند شد.

طراحی سایت و اپلیکیشن

شرکت نرم افزاری تارنما پیشرو آرا در کنار ساخت اپلیکیشن، طراحی سایت را نیز به صورت حرفه ای انجام می‌دهد. ما با تحلیل و بررسی کسب و کار شما و با توجه به نیازمندی های مورد نیاز شما طراحی سایت شما را انجام می دهیم.


مراحل طراحی سایت شما شامل طراحی حرفه ای رابط کاربری و تجربه کاربری، توسعه وب سایت، کد نویسی و پیاده سازی می ‌باشد. همچنین پیشرو آرا از شش ماه پشتیبانی رایگان برخوردار است. طراحی سایت و اپلیکیشن در کنار هم باعث توسعه گسترده کسب و کار شما شده که می‌تواند بازدهی و سود فوق العاده ای برای شما به همراه آورد.


در صورتی که مشتری طراحی اپلیکیشن و سایت را با هم سفارش دهد، یک همگام سازی میان سایت و اپلیکیشن شما ایجاد می‌کنیم تا در صورت تغییر در سایت بلافاصله تغییرات در اپلیکیشن نیز اعمال شوند. همچنین برای قیمت سئو می‌توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تا برای سئو سایت شما راهنمایی کنند.

برای دریافت مشاوره رایگان با شماره 34064526-086 تماس حاصل بفرمایید.


تارنما پیشرو آرا شرکت طراحی سایت در اراک، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.