طراحی و ساخت وب سایت و اپلیکیشن اندروید خرید و فروش خودرو محصولی از شرکت تارنما پیشرو آرا می باشد. این محصول کاملا دست نویس و با همکاری نمایندگی اصلی انجام شده است و از هیچ گونه سیستم آماده استفاده نشده است.

این سیستم بدلیل دست نویس بودن دارای سرعت و عملکردی قوی می باشد و نیاز شما را به سرورهای قوی و هزینه های بالای آنها کاهش می دهد. همچنین درصورت درخواست هر گونه امکان و تغییرات چه از لحاظ امکانات و چه از لحاظ ظاهری قابل پیاده سازی و انجام می باشد.

برای دریافت مشاوره با شماره 34064526-086 تماس حاصل بفرمایید.

امکانات طراحی سایت خرید فروش خودرو

در این پکیج سعی شده تمامی نیازهای کاربرانی که نیاز به خرید و فروش خودرو در فضای مجازی داشته باشند تأمین گردد.

مشخصات فنی خودرو

مشخصات فنی در سایت طراحی شده ما به صورت ثابت نیست بلکه قابل تغییر بوده و مدیر سایت می تواند هر مشخصه ای را زیاد یا کم نماید.

قیمت روز خودرو ها

در سیستم شما می توانید قیمت ها را به صورت اکسل وارد و هر روز خروجی بگیرید ویرایش و دوباره آپدیت نمایید.

مقایسه خودروها

سیستم طوری طراحی شده که شما می توانید خصیصه خودروها را وارد و با یکدیگر مقایسه نمایید.

طراحی قسمت نمایشگاه دارها

در این بخش نمایشگاه دارها با توجه به لوگو لیست شده و خودروها مربوط به هر نمایشگاه نمایش داده می شود

طراحی بخش پکیج ها

ویژگی متمایز ما در طراحی سایت خرید و فروش خودرو با بقیه دوستان همین بخش هست سیستم بسیار جامعی آماده شده است که مدیر سایت بر اساس سیاست هاس فصلی اقدام به تعریف پکیج نماید برای رویت این بخش می توانید جلسه حضوری تنظیم کنید.

طراحی سایت فروش خودرو واکنش گرا

منظور از طراحی واکنش گرا این است که در موبایل و تبلت به آسانی رویت و دیگر نیاز به زوم نباشد لیست خودرو ها و مابقی آپشن ها به راحتی در دسترس خریدار خودرو قرار می گیرد.

درگاه بانکی

در قسمت پکیج ها می توان مشخص نمود که پکیج تعریفی خودرو رایگان است یا خیر در صورتیکه نیاز به پرداخت باشد کاربر بعد از تعریف خودرو اقدام به پرداخت از طریق درگاه بانک می نماید.

برخی از امکاناتی که در طراحی سایت خرید و فروش خودرو نیاز بود به اختصار توضیح داده شد برای اطلاع از آپشن های دیگر با ما تماس بگیرید این سایت طراحی شده و قابل ارائه است.

شرکت تارنما پیشرو آرا شرکت طراحی سایت در اراک در هر لحظه آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

برای دریافت مشاوره رایگان با شماره 34064526-086 تماس حاصل بفرمایید.