اگر یک هنرمند هستید و حرفه عکاسی و داشتن یک آتیله عکاسی از کسب و کارهای اصلی شما محسوب می گردد و هنوز یک وب سایت کوچک را هم برای خود ندارید اشکالی ندارد. درست است که زمان را از دست داده اید و رقبای شما فاصله نسبتا زیادی در فضای مجازی از شما گرفته اند, اما با خواندن دقیق ادامه همین مقاله می توانید این فرصت از دست رفته را جبران نمایید. شرکت تارنما پیشرو آرا با تجربه درخشان خود در زمینه طراحی سایت آتلیه در اراک آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

حتما می دانید برای افرادی که آتلیه عکاسی دارند, نمایش نمونه کارهای منتخب و کلی که به صورت مناسب و حتی گرافیکی به کاربرانتان نمایش داده میشود می تواند کسب و کار شما را در فضای مجازی بهبود بخشیده و حتی در این زمینه شما را موفق گرداند.حتی می توان در این قسمت نمونه کارها را دسته بندی و طراحی نمود و بر حسب تاریخ و.... نمایش داد. در این قسمت حتی می توانید توضیحات کاملی از نمونه کارهای هنری و سبک آن بدهید تا خوانندگان شما لذت خواندن مطلب را در وب سایت شما از دست ندهند. فرصت مناسب خواهید داشت تا در این قسمت حتی قیمت اثر هنری خود را به معرض نمایش بگذارید.رسم بر این است تا بسیاری از آتلیه های عکاسی اگر از فرد مشهوری در آن آتلیه عکسی گرفته است, آن را پشت ویترین مغازه خود قرار می دهند تا مشتریان با دیدن تصویر مربوطه که برای آنها بسیار آشنا هم میباشد به داخل مغازه مراجعت نمایند. دقیقا همین اتفاق هم می تواند در وب سایت آتلیه عکاسی شما بیافتد. به طوریکه در صفحه اصلی و به صورت اسلاید شو با افکت مناسب و کاربر پسند می توانیم چنین تصاویر زیبا را به کاربران آنلاین وب سایتتان نمایش دهیم.همچنین حتما برنامه ای برای نمایش کاتالوگها و تعرفه قیمتهای خود در وب سایت داشته باشید. همه می دانیم که هنر عکاسی رشته ها و گرایشهای بسیار زیادی دارد مانند عکاسی صنعتی یا عکاسی کودک و غیره. بنابراین هر یک از این گرایشها میتواند تعرفه ها و نمونه کارهای مخصوص به خودش را داشته باشد.گروه تارنما تمام تلاش خود را به انجام می رساند تا با بهترین کیفیت و زیباترین حالت چنین بخشی را برای کاربران وب سایتتان که در نهایت به مشتریان شما تبدیل خواهند شد طراحی نماید.
می توانید در یکی از صفحات وب سایت خود در مورد مدارک و certificate هایی که در زمان های مختلف اخذ نموده اید صحبت نمایید تا کاربران آنلاین بیشتر و بهتر به شما اطمینان نمایند. حتی این امکان در این صفحه و بسیاری از صفحات وجود خواهد داشت که کاربران بتوانند محصولات و صفحات را به دوستان خود معرفی نمایند و با آنها به اشتراک بگذارند.معمولا تجربه نشان می دهد که در طراحی یک وب سایت آتلیه عکس میتوان چنین سرویس ها و خدماتی را ارائه نمود که عبارتند از:

-
طراحی صفحه وب نمایش کاتالوگ آنلاین برای تمامی خدمات

- طراحی صفحه وب بخش مقالات و اخبار مرتبط با آتلیه

- طراحی صفحه وب درج تعرفه خدمات در صورت درخواست مدیریت آتلیه

- طراحی صفحه وب پرداخت آنلاین برای هزینه هاشرکت تارنما پیشرو آرا شرکت طراحی سایت در اراک هر لحظه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.برای دریافت مشاوره رایگان با شماره 34064526-086 تماس حاصل بفرمایید.