این روز ها بسیاری از مردم برای تغییر دکوراسیون و تنوع در منزل را یکی از بزرگترین و مهم ترین کارها تلقی می کنند.افرادی که معمولا علاقمند به تغییر دکوراسیون منزل خود هستند. معمولا این کار را چندین بار در سال انجام می دهند.

اکثر آنها زمان کافی برای رفتن به مغازه و دیدن محصولات و خرید حضوری را ندارند. آنها از طریق وب سایت ها و فروشگاه های آنلاین در زمینه دکوراسیون منزل نیاز خود را رفع می کنند، زیرا به راحتی می توانند تنوع محصولات را ببینند و در زمان خود صرفه جویی کنند.


متاسفانه تجربه چندین ساله ما در امر طراحی وب سایت می گوید در ایران تعداد وب سایت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند بسیار محدود هستند و یا کسانی که وب سایت را دارند اقدام به به روز رسانی آن نمی کنند.

این نکته بسیار حائز اهمیت است که داشتن یک وب سایت به تنهایی کارساز نیست هر چند که وب سایت شما بسیار قوی طراحی شده باشد، اما تا زمانی که شما بر بار محصولات خود را به روز رسانی نکنید قطعا مخاطبان زیادی جذب نخواهید کرد. بنابراین ما این اطمینان را به شما می دهیم امکاناتی در وب سایت شما فراهم شود تا بتوانید با حداقل افراد وب سایت خود را به روز رسانی کنید.


وجود گالری تصاویر در وب سایت دکوراسیون و لوازم منزل مهمترین قسمت و به نوعی ویترین شما محسوب میگردد. داشتن افکتهای حرکتی زیبا و جذاب همراه با ساده بودن میتواند نمای بسیار زیبایی را به وب سایت شما ببخشد. نمایش رویدادها و اخبار و نشان دادن مقالات در این زمینه فعالیت میتواند وب سایت شما را به قطب و مرجع بسیار بزرگی در زمینه دکوراسیون و لوازم منزل در ایران نماید.

تیم تخصصی و گرافیست و انیمیشن ساز شرکت آمادگی خود را برای طراحی سه بعدی دکوراسیون اعلام مینماید. میتوانید با ارائه چنین سرویسی کاربران را مجذوب وب سایت خود نمایید. استفاده از نرم افزارهایی مانند 3max و solid work میتواند مفهوم واقعی دکوراسیون را به کاربران آنلاین وب سایتتان برساند. محیط را آنقدر واقعی برای شما طراحی می نماییم که گویی کاربر آنلاین وب سایت شما در داخل فضای مورد نظر قرار دارد.


یکی از مهم ترین موارد در داشتن این وب سایت مدیریت آن است شما باید احاطه کامل به پنل مدیریتی اعضا، مشتریان و ... داشته باشید و مدیریت آن را به عهده بگیرید. بعد از اینکه وب سایت شما طراحی شد تیم با تجربه پیشرو آرا آموزش رایگان برای کار با پنل مدیرتی را در اختیار می گذارند.

افرادی که در حیطه دکوراسیون منزل کار می کنند معمولا هزینه زیادی را صرف تبلیغات چاپی، بروشور، کاتالوگ و... می کنند. اما شما با داشتن یک وب سایت عالی می توانید تمامی تصاویر از گالری خود و مطالب در خصوص آنها را درج کنید و هر بار بدون هزینه مجدد آنها به روز رسانی کنید. و همچنین کاربران به راحتی می توانند با زدن آدرس وب سایت شما کاتالوگ و محصولات و سرویس شما را ببینند.

شرکت تارنما پیشرو آرا شرکت طراحی سایت در اراک در هر لحظه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. برای دریافت مشاوره طراحی سایت در اراک با شماره 34064526-086 تماس حاصل بفرمایید.

معمولا در یک وب سایت دکوراسیون منزل فیلد های زیر ارائه می شوند:



- طراحی صفحه وب کاتالوگ محصولات و نمونه کارها

- طراحی صفحه وب آخرین اخبار و مقالات در رابطه با وب سایت دکوراسیون و لوازم منزل

- طراحی صفحه وب فرم سفارش به صورت آنلاین و پرداخت بانکی

- طراحی صفحه وب معرفی محصولات

- طراحی صفحه وب فرم نمایندگیهای فروش


اگر کار شما در حیطه دکوراسیون منزل و لوازم و ... آن است و اقدامی برای داشتن یک وب سایت عالی نکرده اید، با سفارش خود و با درخواست پیش فاکتور ما در نهایت پیش فاکتور با قیمتی تقریبی در اختیار شما قرار می دهیم.

با کلیک بر روی طراحی وب سایت و سپس طراحی وب سایت دکوراسیون منزل با کلیلک بر روی لینک می توانید اقدام به صدور پیش فاکتور آنلاین خود کنید.