بسیاری از افراد برای اینکه سفر خود را در آرامش و به دور از استرس آغاز کنند، ابتدا قبل از آنکه رهسپار شوند مکان مناسب، هتل، اقامتگاه و ... را برای خود در نظر می گیرند و اطمینان خاطر از اینکه مکان تعیین شده ای برای رفتن به آن شهر دارند پیدا می کنند.

اگر حیطه کاری شما هتل داری، اماکن اقامتگاهی و ... است، با داشتن یک وب سایت عالی و معرفی مکان و هتل خود می توانید اطلاعات را به صورت رایگان در اختیار مشتری قرار دهید و از این طریق جذب مشتری انجام دهید.

حتی گاهی پیش می آید که فرد وارد وب سایت شما می شود و ملزومات سفر خود مثل چمدان و... را نیز از سایت شما خریدار می کند. این همان مثال معروف است که می گویند: ( با یک تیر چند نشان زدن ) یعنی درآمدی به جز شغل اصلی شما برایتان ایجاد شده است.

امکان انتخاب هتل و مکان و ... به صورت آنلاین و غیر حضوری برای مشتریان بسیار جذاب است، زیرا آنها بدون صرف وقت مکان خود را برای سفر خود مشخص کرده اند. شرکت تارنما پیشرو آرا شرکت طراحی سایت در اراک شما این اطمینان را می دهد که بخش رزرو آنلاین را با وسواس زیاد و بهترین روش ممکن برای شما طراحی پیاده سازی کند.

برای دریافت مشاوره رایگان برای طراحی بهترین وب سایت هتل و اماکن اقامتی در شهر اراک با شماره 34064526-086 تماس حاصل بفرمایید.

مشاوران و پشتیبانان شرکت تارنما پیشرو آرا در هر لحظه آماده خدمت رسانی به شما کاربران گرامی خواهند بود.

یکی از کار های جذابی که شما می توانید در وب سایت خود اجرا کنید معرفی مکان های سیاحتی و زیارتی همراه با اطلاعات جامع و کافی درباره آنها می باشد. با این کار و اطلاعات به روز وب سایت شما، کاربر ساعت های زیادی در وب سایت شما خواهد ماند، که مکانی که او سفر میکند چه جاهایی برای دیدن دارد و عکس هایی که از آن محل منتشر شده و قابل مشاهده است دلیلی برای جذب او خواهد شد.معمولا شرکت تارنما پیشرو آرا در اراک برای طراحی این نوع وب سایت سرویس زیادی ارائه می نماید:
  • طراحی صفحه وب رزرو روزانه و دوره ای

  • طراحی صفحه وب پرداخت رزرو آنلاین از طریق درگاه بانکی

  • طراحی صفحه وب تاریخ بندی اتاق های خالی و پر

  • طراحی صفحه وب دسته بندی اتاق ها بر اساس ظرفیت و یا تعداد تخت

  • طراحی صفحه وب درج و مدیریت امکانات و توضیحات برای هر اتاق

  • طراحی صفحه وب پیشنهاد های ویژه در روزهای مهم بر اساس نیاز

  • طراحی صفحه وب معرفی رستوران های داخل هتل

  • طراحی صفحه وب معرفی مکان های دیدنی شهر