ساخت وب سایت ارزان توسط شرکت تارنما پیشرو آرا

اصولاً برای طراحی و ساخت یک وب سایت اینترنتی با طراحان و برنامه نویسان متعددی صحبت می کنید و با قیمت های متفاوتی مواجه می شوید.
گاهی اوقات دچار دوگانگی می شوید که اگر وب سایتی ارزان طراحی و ساخته شود قطعاً کیفیت و پشتیبانی ضعیفی خواهد داشت و برعکس شخصی که اعلام هزینه بیشتری می کند، خدمات را با کیفیت بالاتری ارائه می دهد.
در این مقاله سعی داریم تا حدودی توضیحاتی در خصوص طراحی و ساخت وب سایت ارزان عرضه کنیم.
طراحی وب سایت ارزان بر پایه دو اصل مهم است:
1. ارزانی به دلیل جلب و جذب مشتری
2. ارزانی به دلیل ارائه پکیج های آماده همراه با تخفیف

روش اول:
شخص یا تیم برنامه طراح و برنامه نویس با توجه به سیاست های بازار و کسب درآمد اقدام به جذب مشتری با روش های گوناگون می کنند. از این رو وب سایت ها از قبل طراحی و توسعه پیدا کرده اند و به فروش گذاشته می شوند.
در این روش طراحی وب سایت ها از قبل انجام شده و با توجه به نیاز شما تغییراتی در لوگو، ساختار نوشتاری و غیره می دهند. معمولا این روش دچار مشکلات زیادی در آینده خواهد شد. مشکلات امنیتی و قابلیت انعطاف پذیرنبودن سایت از جمله معایب این روش می باشد.

روش دوم:
در این روش، وب سایت ها از قبل طراحی نمی شوند، با توجه به درخواست و نیاز مشتری، ابتدا پروژه نیازسنجی می شود و سپس با توجه به نیاز پکیج مورد نظر برای مشتری در نظر گرفته می شود. قابلیت انعطاف پذیری و داشتن امنیت بسیار بالا از جمله مزایا این روش می باشد.


چه زمانی اقدام به طراحی وب سایت ارزان کنم؟
با توجه به اینکه عموم مردم بیش از 80% نیازهای خود را در فضای مجازی رفع می کنند، حضور در فضای مجازی و داشتن یک وب سایت ارزان به شما پیشنهاد می شود، چرا که می توان کسب و کار خود را به صورت سطحی در فضای مجازی معرفی کرد.
طراحی وب سایت ارزان با توجه به صرفه جویی در هزینه مصرفی بهترین گزینه برای شما می باشد زیرا شما فردی هستید که از سایت خود انتظارات زیادی ندارید. در واقع اگر امکانات زیاد برای سایت خود در نظر گرفته اید، به دنبال کسب درآمد بیشتر هستید.

پلن های طراحی و ساخت وب سایت با تخفیف ویژه و محدود:

پکیج پایه
برای کسب و کارهای کوچک
قیمت 1.9 میلیون تومان

پکیج پیشرفته
ویژه شرکت ها، سازمان ها، موسسات و غیره
قیمت 2.9 میلیون تومان

پکیج حرفه ای
ویژه کسب و کارهای بزرگ (فروشگاهی و غیره)
قیمت 4.9 میلیون تومان