1- بسته خود را فقط و فقط از طریق سرویس اسنپ باکس ارسال کنید:

طبق قوانین اسنپ، ارسال بسته فقط ار طریق سرویس اسنپ باکس میسر است و دلیل این امراین است که تفاوت هایی در نوع قرارداد کاربران راننده در سرویس جابه‌جایی مسافر با سرویس ارسال مرسوله وجود دارد و در صورت استفاده نکردن از اسنپ باکس و بروز مشکل، پشتیبانی اسنپ قادر به پشتیبانی از شما نیست.

در سرویس اسنپ باکس، اغلب با انتخاب سرویس باکس، موتور درخواست ما را می‌پذیرد، ولی در شرایطی که تقاضا زیاد می‌شود اسنپ از رانندگان ناوگان خودرو نیز برای جابه‌جایی بسته‌های ما استفاده می‌کند. این سرویس «کارباکس» نام دارد و فعلا از سوی اسنپ به عنوان راهکار کمکی در کنار موتور به کار برده می‌شود.2- توجه به وزن و ابعاد بسته:

بسته شما باید حداکثر 25 کیلوگرم و در ابعاد 45. 45. 45 باشد.

3- ارسال کالاهای قیمتی و ارزشمند:

سرویس اسنپ‌ باکس از حمل اسنادی مثل چک، سفته، پول نقد، طلا، اوراق بهادار و هرگونه اشیاء قیمتی معذور است و در صورت ارسال این موارد، مسئولیت هر نوع خسارت احتمالی به عهده خود فرستنده خواهد بود.4- سرویس فروش کالا چیست؟

از قابلیت های جالب اسنپ باکس که نباید نادیده گرفته شود، سرویس فروش کالاست.

با این صورت که فروشندگان فروشگاه های آنلاین و غیرآنلاین میتوانند محصولات خود را با اسنپ باکس، برای مشتری ارسال کنند و هزینه را به مامور اسنپ باکس تحویل بدهند. هزینه پرداختی توسط مشتری بعد از یک روز کاری به حساب فروشنده واریز خواهد شد.