هدف از طراحی سایت شرکتی، معرفی، نمایش نمونه کارها و خدمات یک موسسه یا شرکت می باشد. در دنیای امروزی و استفاده زیاد کاربران از اینترنت، داشتن یک وب سایت اختصاصی برای شرکت ها بسیار اهمیت داشته و در رقابت نقطه ای مثبت محسوب می شود.

با قرار دادن محصولات مربوط به شرکت، امکان دسترسی به عکس، قیمت و ویژگی محصول برای مشتریان و کاربران راحت خواهد بود. در واقع پل ارتباطی برای برقراری ارتباط با مشتریان است.

می توان گفت معرفی محصولات و نمایش آنها یک نوع بازاریابی اینترنتی محسوب می شود.

مزایای سایت شرکتی:

سایت شرکتی این امکان را به مشتریان می دهد تا در هر ساعت از شبانه روز به محصولات دسترسی داشته باشند و نکته حائز اهمیت این است که باعث افزایش اعتبار شرکت و همچنین اعتماد مشتریان را خواهد شد.

امروزه شرکت های زیادی دارای وب سایت بوده و فعالیت های زیاد و حضور پررنگی در این زمینه دارند. عدم فعالیت شرکت شما در این زمینه، سبب می شود که مشتریان بالقوه خود را از دست بدهید. برخی از شرکت ها خدمات فروش و پس از فروش خود را در وب سایت خود ارائه می دهند. علاوه بر آن ، مراحل معرفی تا فروش محصول را توسط وب سایت خود انجام می دهند. بنابراین به تیم فروش احتیاج نخواهند داشت.

طراحی وب سایت شرکتی اگر به گونه  ای باشد که ارتباط درست بین مشتریان بالقوه و کسب و کار خود تعامل ایجاد نماید

هدف از طراحی وب سایت شرکتی

1- طراحی سایت شرکتی  امکان خرید اینترنتی را به شکلی آسان و سریع فراهم می نماید.
2
- می توان از طریق تبلیغات بنری درآمدی را برای سایت ایجاد کنید.
3
- با استفاده از وب سایت شرکتی به دلیل اینکه در مصرف کاغذ صرفه جویی می شود؛ با محیط زیست همگام می باشد.
 
با طراحی سایت شرکتی و بهینه سازی محتوا سایت، پس از شناخته شدن سایت توسط موتور جستجو گوگل، زمانی که کاربر به دنبال محصول یا خدمات مربوط به شرکت شما می باشد؛ وب سایت شما در نتایج جستجو نمایش داده شده و این امر برای سایت شما بازدید کننده ایجاد کرده و حتی می تواند منجر به خرید محصول یا خدمات شما بشود.
وب سایت مناسب به شما کمک خواهد کرد که با هزینه اندک، شناخته شده و کسب و کار خود را بهبود ببخشید. طراحی سایت مناسب و همچنین رعایت نمودن سئو سایت از پیش نیازها در این امر می باشد. گروه متخصص طراحی سایت تارنما پیشروآرا از ابتدا تا انتهای این مسیر همراه شما خواهد بود.