زمانی که صحبت از سایت اختصاصی می شود، حتما شما سایتی متفاوت با امکانات خاص نیاز دارید. سایتی که بتواند امکانات فراوان در اختیار شما و استفاده کنندگانتان قرار دهد، کارایی بالایی داشته باشد و نیاز های شما را رفع کند.

در طراحی سایت به صورت اختصاصی کارفرما ابتدا ویژگی های مد نظر خود را به کارپذیر ارائه می دهد و سپس تیم قوی پیشرو آرا بعد از تحلیل و بررسی نیاز ها و اهداف طراحی در این خصوص به کارفرما ارائه می دهند.

پس از پذیرفتن کارفرما کار طراحی و ظاهر سازی سایت شروع خواهد شد.

طراحی سایت اختصاصی زمان بر و با هزینه بالایی همراه است و این سوال مطرح می شود که چرا سایت اختصاصی؟

طراحی سایت اختصاصی بیش از آنکه تنها یک طراحی ظاهر و شکل دیداری از یک کسب و کار باشد، یک فرآیند هویت بخشی و برندسازی برای یک کسب و کار است.مراحل طراحی سایت های اختصاصی به چه شکل است؟در طراحی طراحی سایت های اختصاصی در چند مرحله انجام می شود:
  1. بررسی نیاز کارفرما و مشتریان سایت

  2. طراحی گرافیکی سایت با فتوشاپ بر اساس سلیقه و هدف کارفرما

  3. گرفتن تاییده کارفرما از طرح گرافیکی سایت

  4. تبدیل طرح گرافیکی به کدهای قابل اجرا در مرورگرها (PSD to HTML)

  5. کدنویسی پنل مدیریت سایت

  6. کدنویسی قالب گرافیکی برای اتصال به پنل مدیریت

  7. تحویل اولیه به کارفرما و بررسی سایت با وی جهت تحویل

  8. رفع مشکلات احتمالی و تحویل کامل سایت به همراه آموزش کار با سایت به کارفرماطراحی سایت به صورت اختصاصی چه مدت زمان طول می کشد؟

زمان لازم برای طراحی سایت اختصاصی و سفارشی، بسته به نوع طراحی و امکانات موجود در سایت ممکن است از 30 روز کاری تا 100 روز کاری به طول بینجامد. هدف تیم با تجربه پیشرو آرا ارائه خدمات با بهترین عملکرد برای شماست.


ما تمام تلاش خود را به کار می­گیریم تا بتوانیم با بالاترین سرعت ممکن پروژه را با بهترین کیفیت به مشتریان تحویل دهیم.آیا می توانیم سایت اختصاصی با هزینه کم اما حرفه داشته باشیم؟

این سوال متداولی است که برای بسیاری از دوستان پیش می آید! سایت های اختصاصی معمولا هزینه های بالایی دارند زیرا چندین متخصص باید به کار گرفته شود تا سایت در بهترین نوع خود طراحی شود. بنابراین سایت اختصاصی با هزینه کم غیر منطقی است.خدمات مربوط به طراحی سایت اختصاصی به چه صورت است؟خدمات ویژه شرکت تارنما پیشرو آرا در خصوص طراحی سایت اختصاصی شامل پشتیبانی ۲۴ ساعته به آدرس www.pishroara.ir حتی در روزهای تعطیل از سایت های اختصاصی می باشد.با توجه به اهمیتی که کارفرمایان بر روی طراحی سایت دارند، ما تمام تلاش خود را برای توسعه هر چه بهتر سایت های اختصاصی انجام می دهیم.برای دریافت مشاوره رایگان طراحی سایت اختصاصی در اراک با شماره 34064526-086 تماس حاصل بفرمایید.تیم با تجربه تارنما پیشرو آرا هر لحظه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.همراه شما هستیم.