آیا تاکنون حساب کرده اید به عنوان مشاور املاک چند ساعت در روز را به ارائه توضیحات و پیشنهادات به مراجعه کنندگانتان اختصاص می دهید؟

شاید برخی اوقات در صورتیکه بخواهید فایل تمام املاکتان را به مشتری ارائه دهید این کار چند ساعت از وقت گرانبهای شما را بگیرد.


با طراحی سایت مشاورین املاک امکاناتی برای مشتری شما فراهم می شود که بدون صرف هزینه و زمان، و بدون دوندگی و خستگی، در منزل با همراه خانواده یا پشت میز کار خود ملک مورد نظر خود را در وب سایت املاک شما جستجو و حتی آن را سفارش دهد. و حتی این امکان برای او فراهم است تا ملک خود را برای فروش از طریق وب سایت املاک شما به شما ارائه دهد.

آیا می دانید این روش چقدر در تمایز شما از رقبا و هدایت مشتریان به طرف بنگاه املاک شما موثر است؟

مشاورین املاکی که دارای سایت حرفه ای هستند می توانند پیشنهادهای فوق العاده خود را در دسترس عموم بازدیدکنندگان وب قرار دهند و از همکاران خود یک گام جلوتر باشند.

سایت مشاورین املاک این امکان برای کاربران سایت فراهم می کند تا ملک مورد نظر خود را از طریق قسمت جستجوی پیشرفته ملک پیدا کنند.برای دریافت مشاوره رایگان طراحی سایت در اراک با شماره 34064526-086 تماس حاصل بفرمایید.

شرکت تارنما پیشرو آرا شرکت طراحی سایت در اراک در هر زمان آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

ثبت اطلاعات ملک، جستجوی ملک توسط مشتریان، محدود نبودن به یک منطقه خاص، کاهش هزینه ها به ویژه هزینه نیروی انسانی، صرفه جویی در زمان و مهمتر از همه پیشی گرفتن از رقبا از علل استقبال مشاورین املاک از وب سایت های املاک است.

در این بین تنها مشاورین املاکی موفق خواهند بود که بهترین خدمات را ارئه دهند و برنامه و طرحی برای آینده داشته باشند. به همین دلیل پرتال املاک ما در سه پکیج از ساده تا پیشرفته کلیه نیازهای مشاورین املاک را براورده می سازد، همچنین قابلیت افزودن امکانات خاص مورد نظر مشتری را دارد.


شما میتوانید از لینک موجود در سایت اقدام به دریافت پیش فاکتور نمایید. تیم با تجربه پیشرو آرا این اطمینان را می دهد که وب سایتی عالی و قوی ارائه دهد، پس اگر تا این لحظه اقدام به طراحی وب سایت خود نکرده اید ما در خدمت شما هستیم.